dzięki , w tej chwili mam tylko czarny toner , czy można uruchomić drukowanie tylko przy jednym tonerze i jak ? , elektroda wygląda dobrze , siatka ma jedną pękniętą szczelinkę , czy można z pulpitu sprawdzić napięcia ładujące elektrodę i siatkę , czy tylko miernikiem , czujnik potencjału wygląda ok , jeśli potrzebne zdjęcia to napisz jakie , inicjacja prawidłowa , na chwilę na panelu pojawia się że jest wszystko ok , jedynie brak tonerów , potem sygnalizacja 387 i zapala się klucz service . napisz proszę , jak zrobić reset i czy można zrobić wdruk z jednym tonerem i jak ?
pozdrawiam .
i jeszcze , stan liczników : kolor 19000 , czarny 6000 .