Po podłączeniu do sieci dioda kontrolna się świeci ale po wciśnięciu guziora telewizor prubuje sie włączyć to znaczy słychać jakieś syczenie w kineskopie ale po jakiś 3-4 sekundach dioda miga.i nie da sie go włączyć .Pozdrawiam Jacek.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamJackow15 napisał:Żarówka ma być na jakie napięcie??
Dodano po 2 [minuty]:
OK podłączę żarówkę i sprawdzę a jeżeli to nie to??