Witam!
Mam problem z tym monitorkiem. Po włączeniu do sieci zapala się dioda na zielono,poczym mrugnie dwa razy na pomarańczowo i tak w kółko. Monitor nie wstaje. Sprawdzone tranzystory w przetwornicy zasilania i wszystkie koło wysokiego. Wygląda to tak jakby przetwornica nie mogła ruszyć (wysokie ociążenie-zwarcie?),nie wiem gdzie dalej szukać.Nie pali bezpiecznika.
Mam problem z tym monitorkiem. Po włączeniu do sieci zapala się dioda na zielono,poczym mrugnie dwa razy na pomarańczowo i tak w kółko. Monitor nie wstaje. Sprawdzone tranzystory w przetwornicy zasilania i wszystkie koło wysokiego. Wygląda to tak jakby przetwornica nie mogła ruszyć (wysokie ociążenie-zwarcie?),nie wiem gdzie dalej szukać.Nie pali bezpiecznika.