Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Omega 2.0 16V - wymiana żarówek w desce rozdzielczej

15 Sty 2007 14:36 4248 3
  • Poziom 1  
    mam dwie prośby
    - jak wymienić żarówki oświetlenia wskaźnika paliwa bez kompletnej demolki wszystkiego?
    - druga - hmm... od fitra powietrza idzie do silnika rura:) z boku dochodzi do jakiegoś urzadzonka - sorry nie znam nazwy - ale pojawia się tam olej, który jest także w rurze z powietrzem a nawet przy moich umiejętnosciach motorowych wiem, że tak być nie powinno
    możecie powiedzieć co ew. sie zepsuło?
    auto jeździ tylko na benzynce, nie ma problemów z niczym, pali się tylko albo aż czujnik położenia wału.
  • Poziom 11  
    przepraszam ze nie na temat (w temacie niestety nie pomoge) ale czy moglbys cos napisac o tym autku i silniku-info typu ile pali jak sie prowadzi czy awaryjne itp...
  • Specjalista AGD
    Najgorszy silnik omegi(tym bardziej pod gaz).Awaryjny i zdecydowanie za słaby do tak dużej budy.
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    czarekg napisał:
    mam dwie prośby
    - jak wymienić żarówki oświetlenia wskaźnika paliwa bez kompletnej demolki wszystkiego?
    - druga - hmm... od fitra powietrza idzie do silnika rura:) z boku dochodzi do jakiegoś urzadzonka - sorry nie znam nazwy - ale pojawia się tam olej, który jest także w rurze z powietrzem a nawet przy moich umiejętnosciach motorowych wiem, że tak być nie powinno
    możecie powiedzieć co ew. sie zepsuło?
    auto jeździ tylko na benzynce, nie ma problemów z niczym, pali się tylko albo aż czujnik położenia wału.

Zobacz na moją stronkę www.oma.friko.pl w dział oświetlenie i zegary, tam jest opisane jak się do tych żarówek dostać... dla mnie to jakieś 5 minut.... ale za pierwszym razem było dłużej ;)