Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz Terminator GX-7004, jak zmostkować?

16 Jan 2007 19:22 2123 12
  • Level 10  
    Witam.
    Posiadam wzmacniacz Terminator GX-7004 , jest to wzmiacniacz 4 kanałowy który mozna z tego co pisze na pudełku i w instrukcji mozna go zmostkowac na jeden kanał, gdzie osiagnie moc 350 watt. Mój problem polega na tym ze niewiem jak go zmostkowac na ten jeden kanał, na dwa kanały nie mam problemów bo jest narysowane na wzmacniaczu co i jak natomiast zeby zmostkowac na ten jeden kanał nie ma nic:( Ma ktos moze taki wzmacniacz i wie jak to zrobic, prosze o Pomoc
    Pozdrawiam MaSsaa
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Moderator of CarAudio
    Nie ma takiej opcji,żeby zmostkować 4 kanałowca do 1 kanału.
  • Level 10  
    no zobacz jego dane i pisze ze sie da, kumpel miał takiego tylko 900 Wattowego i miał zmostkowane na 1 kanał, ale teraz nie mam z nim kontaktu zeby sie zapytac:/
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    co mam zobaczyć?
    4-ro kanałówki jak mi wiadomo nie da sie zmostkować na 1-den kanał!
  • Moderator of CarAudio
    Gdzie to pisze? Daj linka.Według moich informacji nie da się zmostkować 4 kanałów w 1!

Dodano po 2 [minuty]:

tam pisze 2x225 + 1x 450 tzn 3 kanały !
  • Level 10  
    No pisze tam przyt mostkowaniu 4/3/2/1
  • Moderator of CarAudio
    Ten wzmacniacz ma "tylko" 4x85w rms, czyli na mostku ok 220w rms,a nie 450 !
  • Level 10  
    heh moze miec nawet 150 w rms, chodzi mi czy da sie go zmostkowac na ten jeden kanał czy nie !!!!! jak tak to jak!!
  • Moderator of CarAudio
    MaSa85 wrote:
    No pisze tam przyt mostkowaniu 4/3/2/1

popatrz na obudowę wzmacniacza

PS: nie ufaj sprzedawcom

Dodano po 1 [minuty]:

NIE MOŻNA ZMOSTKOWAC 4 KANAŁÓW DO 1 !
  • Level 10  
    Dobra dzieki, ale jak by ktos jeszcze miał jakies propozycje to prosze pisac :]
  • Level 30  
    Nie ma możliwości zrobienia z 4 kanałów w 1 bez modyfikacji elektroniki wzmacniacza (nie dla laików).
    pozdro
  • Level 42  
    dokladnie jesli sie nie znasz nic nie rob
  • Level 10  
    ZTo mam rozumiec ze to wałek jest z tym ze da sie go mostkowac na jeden kanał??:/ mam teraz podpiety subofer ALpiny z mostkowany na dwa głosniki i słabo gra :/ Mam blapunkta bga 250 jeszcze dwu kanałówke to gra duzo duzo lepiej i myslałem ze jak sie zmostkuje na ten jeden kanał to bedzie lepiej grał od tego blaupunkta