Czy probowaliscie kiedys czyscic laser nagrywarki spirytusem, czy to jest bezpieczne???
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamGeralt napisał:Czy probowaliscie kiedys czyscic laser nagrywarki spirytusem, czy to jest bezpieczne???
MisiekD napisał:Jeżeli uważacie, że czyszczenie soczewki spirytusem lub czymś podobnym to rzecz normalna to gratuluje wam zdrowego rozsądku. Soczewka - bo to o nią chodzi jak zauważył słusznie marian-48 - jest przecież z czegoś podobnego do plastyku a nie ze szkła! i nie trudno się domyślić jak łatwo można ją zdeformować urzywając do jej czyszczenia spirytusu. Najlepiej czyścić ją suchą, miękką szmatką lub specjalnymi środkami.
djlexus napisał:No zapomnieleiście jeszxze o płytach czyszczących![]()
Których to ja wogóle nie polecam, ślicznie psują napędy.
A co do Izopropanolu to pewnie ze jest The Best