Witam
A więc jak w temacie...
Mam głośniki tonsila gtc 15/40/1 4Ohm... ich popularność w Polsce jest znikoma... a więc nie ma gotowych konstrukcji na różnych forach audio... bodajże jedna na elektrodzie... i odnośnie do tych głośników, jaki wysokotonowe będą dobre tymi właśnie głośnikami? Mój budżet to max 50 zł za sztuke... i jeszcze od razu prosiłbym o schemat zwrotnicy pod ten zestaw...
Dobra teraz inne pytania:) Jaki litraż do tego głośnika?? Wiem tylko jedno... będą to kolumny podłogowe (około 1m wysokości) i będą wspomagane Subwooferen na głośniku Stx gdn 27/150/8 SS... Posiadam również kartkę z parametrami do tych głośników, więc jakby co to mogę zeskanować/przepisać zawartość
Pozdrawiam
A więc jak w temacie...
Mam głośniki tonsila gtc 15/40/1 4Ohm... ich popularność w Polsce jest znikoma... a więc nie ma gotowych konstrukcji na różnych forach audio... bodajże jedna na elektrodzie... i odnośnie do tych głośników, jaki wysokotonowe będą dobre tymi właśnie głośnikami? Mój budżet to max 50 zł za sztuke... i jeszcze od razu prosiłbym o schemat zwrotnicy pod ten zestaw...
Dobra teraz inne pytania:) Jaki litraż do tego głośnika?? Wiem tylko jedno... będą to kolumny podłogowe (około 1m wysokości) i będą wspomagane Subwooferen na głośniku Stx gdn 27/150/8 SS... Posiadam również kartkę z parametrami do tych głośników, więc jakby co to mogę zeskanować/przepisać zawartość
Pozdrawiam