Witam
Szperalem w sieci i natknolem sie na takie oto cudo http://www.shine7.com/audio/pa100.htm
Wyglada to ciekawie, ciekawe jak gra. Chetnie bym wykonal takie cudo jako pierwsza konstrukcje. Prosze o wypowiedzi co o tym sadzicie
Szperalem w sieci i natknolem sie na takie oto cudo http://www.shine7.com/audio/pa100.htm
Wyglada to ciekawie, ciekawe jak gra. Chetnie bym wykonal takie cudo jako pierwsza konstrukcje. Prosze o wypowiedzi co o tym sadzicie