Witam,
po podłączeniu monitora do komputera pojawia się komunikat o sygnale wejściowym z poza zakresu. Sygnały H i V dochodzą. Na płycie jest zworka przełączająca 15" i 13" - po przełączeniu na 13" cały ekran robi się biały. Czy może to być spowodowane uszkodzeniem nastaw w EEPROM? Jeśli tak, to czy mógłby ktoś poratować wsadami? Na płycie znajdują się 24LC211 i 24LC08. Poszukiwania w kilka miejscach nie dały rezultatu.
pozdrawiam
po podłączeniu monitora do komputera pojawia się komunikat o sygnale wejściowym z poza zakresu. Sygnały H i V dochodzą. Na płycie jest zworka przełączająca 15" i 13" - po przełączeniu na 13" cały ekran robi się biały. Czy może to być spowodowane uszkodzeniem nastaw w EEPROM? Jeśli tak, to czy mógłby ktoś poratować wsadami? Na płycie znajdują się 24LC211 i 24LC08. Poszukiwania w kilka miejscach nie dały rezultatu.
pozdrawiam