Witam kupiłem dzis odtwarzacz DVD Korr 3358. Niby wszytsko ładnie cacy ale nie działa prawidlowo.
Objawy:
- nie czyta nawet nowych płyt DVD albo wogóle albo zawiesza sie na początku, audio mp3 divx itp czyta bezproblemu,
- Mam nowy telewizor LG29FSANX podłaczałem odtwarzacz Korr przez wejscie component działał tylko dzwięk, to samo przy podłaczeniu przez koncentryk? wina przewodów urządzen czy konfiguracji? potrzeba specjalnych przewodów do podłaczenia pod component?
- po podłaczeniu kablem euro działa ok za wyjatkiem odtwarzania orginalnych płytDVD, inne ponagrywane odtwarza bez prolemu,
-przy kilku filmach divix nie odtwarza dzwieku który działa na pc
z góry dziękuje za szybką odpowiedz
Objawy:
- nie czyta nawet nowych płyt DVD albo wogóle albo zawiesza sie na początku, audio mp3 divx itp czyta bezproblemu,
- Mam nowy telewizor LG29FSANX podłaczałem odtwarzacz Korr przez wejscie component działał tylko dzwięk, to samo przy podłaczeniu przez koncentryk? wina przewodów urządzen czy konfiguracji? potrzeba specjalnych przewodów do podłaczenia pod component?
- po podłaczeniu kablem euro działa ok za wyjatkiem odtwarzania orginalnych płytDVD, inne ponagrywane odtwarza bez prolemu,
-przy kilku filmach divix nie odtwarza dzwieku który działa na pc
z góry dziękuje za szybką odpowiedz