Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mały problem podłączeniem wzmacniacza

10 Lut 2007 10:37 1131 9
  • Poziom 15  
    Witam. Mam mały problem: otóż kupiłem gotowy wzmacniacz w matronix i nie bardzo wiem jak go podłączyć do mojej yamahy amplitunera.
    Mam wyjście na subwoofer a na panelu, który zakupiłem w matronixie ma dwa wyjścia czarne i czerwone a w amplitunerze mam tylko jeden cinch to czyli jak mam to podłączyć.
    Załączam zdjecia matronixa:
    http://img247.imageshack.us/img247/9555/image079vc7.jpg
  • Poziom 22  
    SORY ale chcesz zeby ci ktos pomógł i ustawiasz prowizje ;/ no głupie to troche niesadzisz

Dodano po 2 [minuty]:

hm m moim zdaniem musisz kupic rozdzielach chinch 2xchinch-------1xchinch i takim kabelkiem to podpiac a narazie mozesz poprostu od tego wyjscia w ampli. podłaczyc do np. czerwonego w wzmaku
  • Poziom 15  
    prowizje usunelem a podanczalem do czerwonego tylko to zwarcie sie robi
  • Poziom 22  
    hmmm dziwne a sprubuj podłaczys bezposrednio sygnał z kompa do wzmaka

Dodano po 31 [sekundy]:

kabelkiem jack 3,5 ----------2x chinch i wepnij w oba kanały

Dodano po 1 [minuty]:

zrób tak i opisz co sie dzieje
  • Poziom 31  
    podłącz pod ktorekolwiek z tych 2 wejść - tam i tak jest sumator więc tak naprawde to nie ma znaczenia.
  • Poziom 22  
    no przeciez pisze ze podłaczył i sie zwarcie mu robi DZIWNE niesadzisz
  • Poziom 15  
    Jak wpielem tak to mam jakies zwarcie jak dam troszke glosniej to mysle ze mi membrane w kosmos wyrzuci nie wiem co jest wzmacniacz mam od wczoraj czyzby byl uszkodzony :/ ???
  • Poziom 22  
    hmm jest to dziwne bo niepowiniem byc uszkodzony al ewszystko sie zdarza a moze cos z karta masz
  • Poziom 15  
    karte mam dobra amplituner tym bardziej bo jak podlanczam innego suba do smiga ladnie nie wiem co moze byc chyba bede musial sie z kontaktowac ze sprzedawca :/
  • Poziom 31  
    napisz do matronixa - gwarancje masz wkońcu :P