Witam!
Czy mając sonde jednoprzewodową można sprawdzić ją multimetrem przy wypiętym złączu. Ostatnio mierząc w taki sposób otrzymałem napięcie niecałe 0,1V ale nie wiem czy może to być wiarygodny pomiar bo przecież układ regulacji nie ma sprzężenia zwrotnego i nie dokonuje żadnych zmian...
I jeszcze jedno - gdyby odłączył sondę od złącza i poczekał aż zapali się kontrolka check to sterownik powinien przyjąć zastępczą wartość napięcia sondy ok. 450mV. Wówczas gdyby sonda była sprawna to powinniśmy otrzymać podobne napięcie na złączu sondy:?:. Czy taka logika jest poprawna:?:...a jeśli nie to prosiłbym o wyprowadzenie mnie z błędu.
Czy mając sonde jednoprzewodową można sprawdzić ją multimetrem przy wypiętym złączu. Ostatnio mierząc w taki sposób otrzymałem napięcie niecałe 0,1V ale nie wiem czy może to być wiarygodny pomiar bo przecież układ regulacji nie ma sprzężenia zwrotnego i nie dokonuje żadnych zmian...
I jeszcze jedno - gdyby odłączył sondę od złącza i poczekał aż zapali się kontrolka check to sterownik powinien przyjąć zastępczą wartość napięcia sondy ok. 450mV. Wówczas gdyby sonda była sprawna to powinniśmy otrzymać podobne napięcie na złączu sondy:?:. Czy taka logika jest poprawna:?:...a jeśli nie to prosiłbym o wyprowadzenie mnie z błędu.