ja wiem ze jest takie cos w sprzedarzy DSI dydaktyczny system informacyjny to takie urzadzenie dzieki ktoremu mozna podpatrzec co i jak dzieje sie w propcesorze samemu to programowac i dodawac jakies pierdolki do tego tylko ze to kosztuje 2000zl (ale na stronie neiwiem jaka musisz poszukac) jest schemat i chyba wszystkie te podzespoly mozna kupic i samemu stworzenie czegos takiego niepowinno wiecej kosztowac niz 300 zl tak mowil moj nauczyciel

pozatym to czysta teoria bo samemu u nas nikt tego nieskladal tylko kupili do szkoly 3 i sie bawimy:)