Jestem coraz bliżej wyjaśnienia mojej zagadki, jeszcze mała podpowiedż, czy Chassis to chodzi o program w układzie czy o mikroprocesor?
Dodano po 3 [godziny] 38 [minuty]:
Znalazłem cały opis tego Chassis L7.2E ale po angielsku, jeżeli ktoś ma po polsku to proszę o przesłanie na pocztę Wojto16(_at_)vp.pl , napomknę, że ten telewizor jest mono, a wydaje mi się, że opis według tego Chassis jest stereo, może jednak nie ten model Chassis
................................................................................
25 Lut 2007 06:29
koledzy zamiast mi tu pisać, że chodzi o całą płytkę drukowaną odbiornika to wy posługujecie się angielskim i piszecie Chassis