Witam chciałbym założyć 2 konta w windows Xp tylko żeby na jednym koncie była inna rozdzielczość a na drugim inna czy jest taka możliwość po drugie chciałbym żeby na tych dwóch kontach można było instalować i usuwać wszystko ale np dostęp do wybranych folderów by był zabroniony tzn żeby ich nie było widać alb coś w tym stylu tylko jak złoże 2 konta i te 2 konta będą z uprawnieniami administratora to każdy będzie sobie mógł usunąć hasło proszę o pomoc
Chce porpstu zrobić tak że 2 konta bedą z podobnymi uprawnieniami tylko że nie będą miały dostepu do plików drugie konta odwrotnie
Chce porpstu zrobić tak że 2 konta bedą z podobnymi uprawnieniami tylko że nie będą miały dostepu do plików drugie konta odwrotnie