logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak ustawić różne rozdzielczości i ograniczenia na kontach w Windows XP?

yaro_71 20 Lut 2007 12:25 1412 2
REKLAMA
  • #1 3594471
    yaro_71
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Ocena: 4
    Witam chciałbym założyć 2 konta w windows Xp tylko żeby na jednym koncie była inna rozdzielczość a na drugim inna czy jest taka możliwość po drugie chciałbym żeby na tych dwóch kontach można było instalować i usuwać wszystko ale np dostęp do wybranych folderów by był zabroniony tzn żeby ich nie było widać alb coś w tym stylu tylko jak złoże 2 konta i te 2 konta będą z uprawnieniami administratora to każdy będzie sobie mógł usunąć hasło proszę o pomoc
    Chce porpstu zrobić tak że 2 konta bedą z podobnymi uprawnieniami tylko że nie będą miały dostepu do plików drugie konta odwrotnie
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 3594816
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA