Witam
Wszystko działało prawidłowo do czasu kiedy to pewnego dnia pojawił się napis na wyświetlaczu WAIT, czyli czekać, ale ile można. Radio nigdy nie wymagało kodu. Działa tylko przycisl ON/OFF. Czy siadł procek, czy pamięć?. Pozdrawiam
Miruk.
Wszystko działało prawidłowo do czasu kiedy to pewnego dnia pojawił się napis na wyświetlaczu WAIT, czyli czekać, ale ile można. Radio nigdy nie wymagało kodu. Działa tylko przycisl ON/OFF. Czy siadł procek, czy pamięć?. Pozdrawiam
Miruk.