Witam. Kupiłem radio parę miesięcy temu. Działało cały czas bez zarzutu. Jednak po wizycie u mechanika radio (rozłączenie akumulatora) prosiło o kod. Po wpisaniu czterech zer jako kod na wyświetlaczu pojawił sie napis "wait". Prosęe o pomoc jak mogę rozkodować ten model?? W serwisie dowiedziałem sie, że rozkodowanie kosztuje więcej niż całe radio. Proszę o pomoc. Jak ten problem rozwiązać. Z góry dziękuje. Pozdrawiam.