Witam.
Mam pewien problem w pracy, nie wiem jak uploadować projekt zawarty w sterowniku S7-300.
Myślę że powinno to wyglądać następująco:
- założyć nowy projekt w Step7 Manager
- wejść w połączenie ONLINE
- z menu PLC wybrać upload station
- wyskoczy okienko w którym należy nacisnąć przycisk view
- wówczas przycisk view zamieni się na update
-czy naciskając ten przycisk ściągnę projekt ze sterownika?
Proszę o pomoc. Dotychczas korzystałem z oprogramowania MicroWin
gdzie obsługa jest dużo łatwiejsza wystarczy nacisnąć upload.
poniżej zamieszczam screeny:
Mam pewien problem w pracy, nie wiem jak uploadować projekt zawarty w sterowniku S7-300.
Myślę że powinno to wyglądać następująco:
- założyć nowy projekt w Step7 Manager
- wejść w połączenie ONLINE
- z menu PLC wybrać upload station
- wyskoczy okienko w którym należy nacisnąć przycisk view
- wówczas przycisk view zamieni się na update
-czy naciskając ten przycisk ściągnę projekt ze sterownika?
Proszę o pomoc. Dotychczas korzystałem z oprogramowania MicroWin
gdzie obsługa jest dużo łatwiejsza wystarczy nacisnąć upload.
poniżej zamieszczam screeny: