Mam problem z podłączeniem kompa do tv. Niby wszystko już podłączyłem i wszystko działa ale jest jeden problem, obraz z tv nakłada się na obraz z kompa. Chodzi mi o to że włanczam telewizor np na polsacie załanczam ten kanał AV na którym odbiera mi komp i wtedy obrazy są na siebie nałorzone, kolory są wszystko działa. Dodam też że gdy właczam z pustego kanału nakłada się śnieg ! Mam grafe gf ti4200 z wyjściem s-video u tv mam euro. Kabel mam z 4 bolcami s-video a w karcie jest 6 ale to nie przeszkadza bo wszystko działa jedynie ten obraz. Myśle że najlepiej by było znaleźć jakiś kanał na którym jest tylko czerń ale nie moge nic takiego znaleść. help !