Witam!
Mam problem z w/w pralką. Nie jest może ona najmłodsza ok. 6 lat ale cały czas służyła znakomicie.
Mianowicie, odkręciłem aby wyczyścić z przodu przy pompce. Po przykręceniu korka pralka przestała wirować. Całe pranie przebiega normalnie do momentu wirowania, wypuszcza wodę i zaczyna przechodzić do cyklu wirowania lecz próbuje się rozpędzić (delikatnie) i nic, pompka nadal chodzi jak przy wypuszczaniu wody. Cykl prania dobiega końca, pralka się wyłącza ale pranie jest nie odwirowane.
Przeczytałem inne posty na temat innych modeli, ale nie do końca jest coś wyjaśnione, sugerują że to moduł elektroniki, lub zbiorniczek odpowietrzający. Zbiorniczek sprawdziłem jest drożny, modułu nie sprawdzałem.
Proszę o pomoc, jestem elektronikiem ale na pralkach nie za bardzo się znam, jeśli to moduł el. to może bym coś sobie poradził.
Jakie mogły by być koszty naprawy.
Z góry dziękuję.
Mam problem z w/w pralką. Nie jest może ona najmłodsza ok. 6 lat ale cały czas służyła znakomicie.
Mianowicie, odkręciłem aby wyczyścić z przodu przy pompce. Po przykręceniu korka pralka przestała wirować. Całe pranie przebiega normalnie do momentu wirowania, wypuszcza wodę i zaczyna przechodzić do cyklu wirowania lecz próbuje się rozpędzić (delikatnie) i nic, pompka nadal chodzi jak przy wypuszczaniu wody. Cykl prania dobiega końca, pralka się wyłącza ale pranie jest nie odwirowane.
Przeczytałem inne posty na temat innych modeli, ale nie do końca jest coś wyjaśnione, sugerują że to moduł elektroniki, lub zbiorniczek odpowietrzający. Zbiorniczek sprawdziłem jest drożny, modułu nie sprawdzałem.
Proszę o pomoc, jestem elektronikiem ale na pralkach nie za bardzo się znam, jeśli to moduł el. to może bym coś sobie poradził.
Jakie mogły by być koszty naprawy.
Z góry dziękuję.