Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

schemat instalacji mazda 323c 1994r. silnik 1.5 z5

robspeed 08 Mar 2007 00:50 5118 8
    procekkk
    Level 24  
    moze zeskanowac cala ksiazke, wydrukowaci wyslac poczta za free ?

Moze lepiej napisz co sie dzieje z samochodem a postaramy sie pomoc.
    SiwusGSM
    Level 19  
    Mazda 323C 94/95 1,5 benzyna nie pali.
    W serwisie stwierdzili uszkodzony czujnik obortów w kopułce(chyba kodami migowymi to wyczytali). Po wymianie całej kopułki też nie pali...
    Jakieś sugestie?
    Iskra jest, ciśnienie paliwa OK.
    Są jakieś typowe usterki w tym modelu?
    michal_s4
    Level 2  
    Witam, niedawno kupilem dokladnie taka sama Mazde. Po rachunkach, ktore dostalem od poprzedniego wlasciciela widze, ze tez mial problemy z zaplonem. Kupil nowa kopulke, przewody wysokiego napiecia i dwa razy kupowal palec rozdzielacza, ale dopiero kiedy kupil orginalny palec rozdzielacza w ASO Mazdy (za 120 zl) skonczyly sie jego problemy. Dzis pali mi z pierwszego za kazdym razem, jezdzi jak zloto. W ogole wypasna furka :) Pozdrawiam
    procekkk
    Level 24  
    SiwusGSM wrote:
    Mazda 323C 94/95 1,5 benzyna nie pali.
    W serwisie stwierdzili uszkodzony czujnik obortów w kopułce(chyba kodami migowymi to wyczytali). Po wymianie całej kopułki też nie pali...
    Jakieś sugestie?
    Iskra jest, ciśnienie paliwa OK.
    Są jakieś typowe usterki w tym modelu?

sterowanie wtryskiwaczy sprawdzales?
    swiece sa mokre czy suche ?

Dodano po 4 [minuty]:

michal_s4 wrote:
    Witam, niedawno kupilem dokladnie taka sama Mazde. Po rachunkach, ktore dostalem od poprzedniego wlasciciela widze, ze tez mial problemy z zaplonem. Kupil nowa kopulke, przewody wysokiego napiecia i dwa razy kupowal palec rozdzielacza, ale dopiero kiedy kupil orginalny palec rozdzielacza w ASO Mazdy (za 120 zl) skonczyly sie jego problemy. Dzis pali mi z pierwszego za kazdym razem, jezdzi jak zloto. W ogole wypasna furka :) Pozdrawiam

jelsi jest iskra to uklad zaplonowy wstepnie mozna zostawic, trzeba zobaczyc czy paliwo dostaje sie do cylindrow
    SiwusGSM
    Level 19  
    W moim przypadku namieszane było w instalacji elektrycznej.
    Obyło się bez schematu, ale musiałem rozpruć cała wiązke idącą do silnika.
    Kristoph17
    Level 13  
    Witam Panowie, mam taki sam problem od wczoraj z taką samą mazdą tylko że silnik 1,3, dokładnie ta sama usterka, świece nowe kable też, paliwo dochodzi, iskra jest, a autonie pali, co może być ppowodem gdzie tego szukać, jak rozpoznać czy to palec czy kopuka?? iskra jest wtryski działają świece są mokre jak kręce, pozradźcie coś????????