autko jak w temacie. Usterka pojawiła sie po próbie ponownego uruchomienia silnika po prostu nie palił na 2 garze na pozostałych ok . diagnoza brak iskry podstawiłem więc cewkę i usterka sie pogłębiła a mianowicie nie pali teraz na dwóch garach na 3 i 2 , podstawiłem więc moduł i nic to samo . Podstawiałem również komputer i brak jakiejkolwiek poprawy . ma ktoś może schemacik elektryki a może ktoś miał podobną usterkę . Dodam że cewki są na 100% ok sprawdzane na chodzącym moduł podejrzewam że sprawny .
nie bardzo wiem jaki to zapłon ale jest dwie cewki umieszczone po prawej stronie komory silnika na module .
nie bardzo wiem jaki to zapłon ale jest dwie cewki umieszczone po prawej stronie komory silnika na module .