Witam. OD NIEDAWNA DOMOFON JEDNORODZINNY KTORY posiadam juz dwóch lat, zepsuł sie. Chodzi o to ze gdy naciskam przycisk znajdujacy się na zewnątrz budynku w domu powinniem słyszec melodyjkę , a jest cisza. Wewnatzr budynku gdzie znajduje sie słuchawka i przycisk do otwierania rygla wszystko działa ok, moge otworzyć bramke za pomoca tego przycisku tzn znajdujacego sie przy słuchawce.Pozatym mozliwa jest rozmowa z wewnatrz budynku na zewnatrz i na odwrót. Co może być zepsute PROSZE O POMOC