Witam. Ma zamontowany w bloku sytem domofonow. Od pewnego momentu domofon przestał działać prawidłowo. Gdy jest połączenie można odebrać i wszystko ładnie działa ale zaczyna się problem gdy zamierzam otwierać drzwi. Trzeba było kilka krotnie naciskać przycisk że by otworzyć. Z czasem przestał działać. Wymieniłem sam przycisk do otwierania ale efektu nie bylo wymieniłem przycisk od słuchawki i też wcale lepiej nie jest. Nie wiem co jest i co zrobić. Jaki może być problem. Gdzie szukać. Jak jest o możliwe to jaki był by do tego zmiennik. Pełno tego na rynku ale wszustkie zawsze się czymś różnią. Proszę o odpowiedź