Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz antenowy -Audi

adudzi 21 Mar 2007 11:17 5742 5
  • #1 21 Mar 2007 11:17
    adudzi
    Poziom 11  

Witam,
    Jak podpiąć wzmacniacz antenowy od A4 do B4 zasilacz ten jest montowany na ogrzewaniu tylnej szyby. nr 4A5 035 225 A made in Germany HSA3.

0 5
  • #2 21 Mar 2007 20:17
    Dido230
    Poziom 22  

Czerwony przewód + zasilania czarny masa.
    Ale polecam prostokątne puszki mocowane przy radiu między przewód antenowy, można je zasilać ze styku radia do zasilania anteny.

0
  • #3 21 Mar 2007 21:14
    norbert.s.

VIP Zasłużony dla elektroda

W a4 wzmacniacz anteny jest zasilany przewodem antenowym z fabrycznego radia albo za pomocą separatora, w b4 osobnym przewodem koloru białego bezpośrednio ze złącza iso. Poza tym w audi-vw czarny kolor przewodu nigdy nie oznacza masy, która jest koloru brązowego, a oznacza przewód tzw.+15 czyli plusa po stacyjce.

0
  • #4 22 Sie 2009 23:59
    bysiek_s_k
    Poziom 9  

Witam.
    Przepraszam, że odnawiam, ale mam problem z owym wzmacniaczem.
    Co prawda w Audi A2, ale też jest podobny, wygląda tak, że z jednej strony jest wyjście na kabel antenowy, który wychodzi przy radiu, a z drugiej wychodzą dwa kable (niebieski oraz czarny), które są "przylutowane" do szyby. Problem taki, że po zmianie radia z oryginalnego kaseciaka (radio chodziło super) na Pioneer DEH 3900 sygnał radia jest słaby. Pioneer dobrze szuka stacje, ale podczas jazdy fale uciekają i nie da się słuchać. Może przyczyną być wzmacniacz? Nie wiedziałem co zrobić, ściągnąłem tapicerkę, zobaczyłem wzmacniacz, który był "odlutowany". Przyłożyłem kabelki do lutów i sygnał się polepszył, przylutowałem, ale podczas jazdy nadal gubi fale.
    Ma ktoś jakieś pomysły?
    Pozdrawiam serdecznie.

0
  • #6 24 Sie 2009 01:42
    bysiek_s_k
    Poziom 9  

Dzięki za odpowiedź :) już zamawiam z allegro :p

1
  Szukaj w 5mln produktów