Dostałem uszkodzony telewizor Sony na chassis BE3D model: KV 29X1K
Dioda standby ledwo co świeci,prawie niewidoczna ale po uruchomieniu z pilota załącza sie telewizor natychmiast, dioda gaśnie i nie zapala się zielona.
Głos jest natychmiast.
Obraz pokazuje się po kilku chwilach z przewagą czerwonego.
Przy przełączaniu na inny program na 1 sekundę jeden raz ukazuje się jednolity obraz ciemnej zieleni bez powrotów.
Po czym cyklicznie co 1 sekundę obraz się pokazuje i po sekundzie znika.
Telegazeta w tym czasie też znika aczkolwiek kiedy jest wyświetla się poprawnie.
proszę o pomoc fachowców i boję się opini że to jednak kinol
Dioda standby ledwo co świeci,prawie niewidoczna ale po uruchomieniu z pilota załącza sie telewizor natychmiast, dioda gaśnie i nie zapala się zielona.
Głos jest natychmiast.
Obraz pokazuje się po kilku chwilach z przewagą czerwonego.
Przy przełączaniu na inny program na 1 sekundę jeden raz ukazuje się jednolity obraz ciemnej zieleni bez powrotów.
Po czym cyklicznie co 1 sekundę obraz się pokazuje i po sekundzie znika.
Telegazeta w tym czasie też znika aczkolwiek kiedy jest wyświetla się poprawnie.
proszę o pomoc fachowców i boję się opini że to jednak kinol