Wiem ,że takich tematów było dużo... i jeszcze trochę ale co można ciekawego zrobić z takim rowerem ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMarcin{Tukan} napisał:jak i czym zamocować te diody bo kiedyś też o tym myślałem tylko nie miałem pomysłu jak to zrobić żeby się dobrze trzymało i wyglądało dość estetycznie.6 diód na [przednich widełkach (na samym końcu widełek)
Marcin{Tukan} napisał:najlepiej się starać o wentyl samochodowy ponieważ zawsze można podpompować na jakiej stacji benzynowej
Marcin{Tukan} napisał:ponieważ wiele osób sądzi że lepiej mieć wentyl rowerowy ponieważ ma pomkę rowerową a nie wie o tym że taką pompką można też pompować przez wentyl samochodowy