witam
mianowicie mam taki proble ze apart mi upad i byl i dalej jest problem z obiektywem tzn usterke juz usunalem ale nie potrafie zlozyc z powrotem obiektywu;/ moze mi ktos cos doradzic ewentualnie po koloeji jak cos zrobic? moze jakis chcemat ktos ma?
mianowicie mam taki proble ze apart mi upad i byl i dalej jest problem z obiektywem tzn usterke juz usunalem ale nie potrafie zlozyc z powrotem obiektywu;/ moze mi ktos cos doradzic ewentualnie po koloeji jak cos zrobic? moze jakis chcemat ktos ma?
Moderowany przez Jaś Kula:Przeczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php zwłaszcza punkt 11. Poprawiłem tytuł. W kolejnych postach na Forum staraj się przestrzegać zasad polskiej pisowni i ortografii.