Mam problem ze wzmacniaczem Crowna poniewaz nie dziala jeden glosnik. Przez pewien czas bylo ok graly oba ale teraz lewy glosnik gra ale strasznie cicho... Nie jest to usterka glosnika poniewaz sprawdzalem i oba graja bez zarzutu... Moze cos nie styka nie znam sie na tym niestety... Dziekuje za wszelkie pomocne rady:)