Witam
Mam pralkę firmy Candy która nie chce kręcić na żadnym programie
Chciałem wyjąc silnik i sprawdzić go na stole czy ktoś wie jak taki silnik podłączyć. Ma 2 przewody do szczotek, 2 do komutatora, 3 do uzwojenia.
Kiedyś sprawdzał mi to serwisant i widziałem że 2 przewody łączyłze sobą pytanie jakie ?
Będę wdzięczny za pomoc
Mam pralkę firmy Candy która nie chce kręcić na żadnym programie
Chciałem wyjąc silnik i sprawdzić go na stole czy ktoś wie jak taki silnik podłączyć. Ma 2 przewody do szczotek, 2 do komutatora, 3 do uzwojenia.
Kiedyś sprawdzał mi to serwisant i widziałem że 2 przewody łączyłze sobą pytanie jakie ?
Będę wdzięczny za pomoc