Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alarm i kierunki. Jak to podpi望?

02 May 2007 19:22 1431 6
  • Level 10  
    Witam , juz nie mam pomys堯w odno郾ie podpi璚ia kierunk闚 do alarmu , i tu moje pytanie jak podpi望 kierunki do alarmu w kt鏎ym to na 2 przewodach od kierunk闚 jest zamykany obw鏚, je郵i to pomo瞠 auto to e-30...
  • Level 10  
    powielam bo nikt nie przegl康a starych post闚... alarm to autoblock , sa dwa przewody na kierunki na kt鏎ych jest zamykany obw鏚(sprawdza貫m miernikiem) zamyka i otwiera , i nie wiem gdzie podpi望 pod kierunkowskazy w aucie 瞠by podczas w陰czania i wy陰czania alarmu kierunki mruga造, podpina貫m pod zwyk豉 瘸r闚k i zrobi貫m obw鏚 a tej 瞠 瘸r闚k i dzia豉這 ale na kierunki w aucie nie mog tego zrobi... juz lepiej chyba nie mog opisa..
  • Level 32  
    jeden pod陰czasz do plusa przez bezp. a drugi przez dwie (diody anodami razem do niego )i do przewod闚 na kieunki kolory jak w kazdej bmw
  • Level 32  
    A mo瞠 to s dwa wyj軼ia na lew i praw stron, tylko zasilanie przeka幡ika jest zwalone ?(przepalony bezpiecznik, spalona 軼ie磬a...)
  • Level 10  
    jest czerwony i 鄴速y kabel...
    jak pod陰cza貫m 瘸r闚k pod alarm i bezpo鈔ednio przez przeka幡ik kierunk闚 to mruga這, ale nie zrobi貫m 瞠by by這 na kierunki auta...spr鏏uje pod陰czy tak jak pisze pkhenr...