#1 3848097 04 Maj 2007 15:49 TELEVIX TELEVIX Poziom 10 Posty: 13 Autor tematu Post #1 3848097 04 Maj 2007 15:49 Mam problem z laptopem .po uruchomieniu nie botuje z niczego (fdd,hdd,cd) jedynie można wejść do biosu.W biosie widać wszystkie napędy i hdd. Pomocy!!
#2 3848134 04 Maj 2007 15:58 lex00 lex00 Poziom 26 Posty: 971 Pomógł: 66 Ocena: 30 Pomocny post? (0) Post #2 3848134 04 Maj 2007 15:58 Jak masz ustawione opcje bootowania?
#3 3848152 04 Maj 2007 16:12 TELEVIX TELEVIX Poziom 10 Posty: 13 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3848152 04 Maj 2007 16:12 próbowałem wszystkich opcji Dodano po 2 [minuty]: A:,C:,CD-ROM jest obecnie Dodano po 6 [minuty]: Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie biosu, czy inna metoda zabotowania