Panowie
autko jak w temacie rocznik 2002 ful wypas. Problem jest z centralnym zamkiem - objawy: przy próbie zamknięcia cisza, nic się nie dzieje; przy próbie otwarcia słychać przekaźniki ale nic poza tym. Dotyczy to zarówno zamykania z kluczyka(pilota) jak i przycisku sterowania z konsoli. nie mam schematu , a w necie jest problem z tym modelem.
Język angielski jest mi prawie obcy, więc świat jest z lekka przysłonięty dla mnie z wiedzą.
Moje pytanie brzmi: czy ma ktoś może schemat oraz więcej wiedzy ode mnie???
czy może mi ktoś pomóc??
autko jak w temacie rocznik 2002 ful wypas. Problem jest z centralnym zamkiem - objawy: przy próbie zamknięcia cisza, nic się nie dzieje; przy próbie otwarcia słychać przekaźniki ale nic poza tym. Dotyczy to zarówno zamykania z kluczyka(pilota) jak i przycisku sterowania z konsoli. nie mam schematu , a w necie jest problem z tym modelem.
Język angielski jest mi prawie obcy, więc świat jest z lekka przysłonięty dla mnie z wiedzą.
Moje pytanie brzmi: czy ma ktoś może schemat oraz więcej wiedzy ode mnie???
czy może mi ktoś pomóc??