Witam
Posiadm w/w onwę z selektywnym wywołaniem odbiera i nadaje dobrze, ale jak włącze radio to bardzo cicho słychać rozmowy. Dopiero jak naciśnę na tym selektywnym *(gwiazdkę na klawiaturze) to psłychać bardzo dobrze. Jak całkiem odłącze to selektywne wywołanie to znów bardzo cicho słychać rozmowy, nadawanie ok. Jak odłączyć to selektywne żeby radio działało poprawnie. I jeszcze jedno przy nadawaniu nie zaświecają 4 ostatnie diody na wskaźniku, ale jak podłącze miernik WFS (SWR) to już nie świecą się tylko 2 ostatnie diody.
Proszę o odpowiedź!!
Posiadm w/w onwę z selektywnym wywołaniem odbiera i nadaje dobrze, ale jak włącze radio to bardzo cicho słychać rozmowy. Dopiero jak naciśnę na tym selektywnym *(gwiazdkę na klawiaturze) to psłychać bardzo dobrze. Jak całkiem odłącze to selektywne wywołanie to znów bardzo cicho słychać rozmowy, nadawanie ok. Jak odłączyć to selektywne żeby radio działało poprawnie. I jeszcze jedno przy nadawaniu nie zaświecają 4 ostatnie diody na wskaźniku, ale jak podłącze miernik WFS (SWR) to już nie świecą się tylko 2 ostatnie diody.
Proszę o odpowiedź!!