Witam.
Posiadam 2 sztuki ATMega32.
Szeregowo nie mogę ich zaprogramować, wyglądają jak zablokowane.
Mam równoległy programator Willema z gotronika.
Wersja 4.0 z przystawką dla MSC-51 i AVR tylko że mogę programować AT90S....
Czy jak włożę 32 do podstawki dydykowanej AT90S8535 to odblokuje fusebity?
I może ktoś wie jak odblokować?
Posiadam 2 sztuki ATMega32.
Szeregowo nie mogę ich zaprogramować, wyglądają jak zablokowane.
Mam równoległy programator Willema z gotronika.
Wersja 4.0 z przystawką dla MSC-51 i AVR tylko że mogę programować AT90S....
Czy jak włożę 32 do podstawki dydykowanej AT90S8535 to odblokuje fusebity?
I może ktoś wie jak odblokować?