Mam XP i nagle okazało sie , że nie moge napisać małej litery Ę , moge pisać e E Ę oraz pozostałe polskie litery duże i małe np óÓśŚŻż itd za wyjatkiem Ę. Klawiatura jest ok bo dzialaja wszystkie klawisze , blad jest chyba w windowsie ale gdzie ? dlaczego ? i jak go usunać? Moge za pomocą kopiowania wkleić tą litere np Szczęsna ale napisac moge tylko Szczsna lub SzczĘsna.Prosze o sugestie co do zlikwidowania tej usterki.