Witam wszystkich elektrowiczów. Z kolegą zakładamy radiowęzeł w szkole i chciałbym się dowiedzieć, co polecacie. Całkiem nowy sprzęt, czy coś używanego? Jaka moc głośników? Oczywiście nie ma to być sprzęt klasy wysoce profesionalnej, tylko jakiś mikrofon, wzmacniacz, magnetofon, CD i głośniki. Czy sądzicie, że lepiej zamknąc to wszystko w jednej obudowie czyli kupić wieżę, czy jakieś moduły? Byłbym wdzięczny za podpowiedzi. Acha taki kosztorys orientacyjny też byłby mile widziany
. Pozdrawiam