Witam
potrzebuje zrobic projekt z FPGA.
Srodowisko: ISE Xilinx, Impact, ModelSim
Uklad: Spartan2
Temat: Zaprogramowac plytke aby przez port RS-232 wyswietlala na ekran dowolny staly napis.
Termin: do 6 czerwca 2007
Wskazowki: prowadzacy pozwala zrobic sam schemat, projekt w Xilinx (bez potrzeby posiadania plytki) a nastepnie efekty dzialania projektu trzeba przedstawic w programie Model Sim
Zainteresowanych i mogacych sie podjac realizacji powyzszego projektu prosze o kontakt mailowy: theprodigy(_at_)tlen.pl oraz waldifieno(_at_)wp.pl celem omowienia szczegolow.
pozdrawiam
potrzebuje zrobic projekt z FPGA.
Srodowisko: ISE Xilinx, Impact, ModelSim
Uklad: Spartan2
Temat: Zaprogramowac plytke aby przez port RS-232 wyswietlala na ekran dowolny staly napis.
Termin: do 6 czerwca 2007
Wskazowki: prowadzacy pozwala zrobic sam schemat, projekt w Xilinx (bez potrzeby posiadania plytki) a nastepnie efekty dzialania projektu trzeba przedstawic w programie Model Sim
Zainteresowanych i mogacych sie podjac realizacji powyzszego projektu prosze o kontakt mailowy: theprodigy(_at_)tlen.pl oraz waldifieno(_at_)wp.pl celem omowienia szczegolow.
pozdrawiam