Pralka jak w temacie. Szarpie silnikiem przez moment, a nie chce obracać prawe-lewe i nie wiruje. Tylko tez szybkie obroty łapie na ułamek sekundy i co z tym fantem zrobić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez skryn:Regulamin pkt. 15
Następnym razem będzie ostrzeżenie!