Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
RenexRenex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MP3 player AVID nand flash

28 Maj 2007 11:02 6662 12
  • Poziom 12  
    Mam problem z odtwarzaczem firmy Avid Nand Flash 1GB
    problem polega na tym, że nie mogę nic wykasować ani wgrać nowego - zgłasza za długi czas dostępu do rządzenia.
    Przy formatowaniu z wiersza polecenie pokazuje sie "nieprawidłowy nośnik lub uszkodzona ścieżka 0"
    Co robić - pomóżcie..

Na wyswietlaczu oznaczenia: SA68003-V2-B 060907
    na kościach: A1568L (A126-07-P)
    na drugiej: hy27uu088g5m
  • RenexRenex
  • Poziom 12  
    Zacznij nie od lutownicy ale od wgrania nowego softu. Bardzo często jest tak,że soft ulega uszkodzeniu albo poprzez formatowanie pamięci spod Windowsa (bardzo częsta bolączka w Thompsonach) albo z powodu zwykłego błędu. Jeżeli ta operacja nie pomoże to możesz posprawdzać wizualnie pod lupą luty przy kości pamięci. Jeżeli jest tak,że pojawił się zimny lut i nie masz dobrej lutownicy to oddaj to jakiemuś doświadczonemu jegomościowi bo ciężko jest potem rozlutować nóżki od kości bez kilku umiejętności akrobatycznych;)
  • RenexRenex
  • Poziom 12  
    Super bo wolalbym nie bawic się lutownicą :)
    skąd mogę wziąc nowy soft i co najważniejsze jak go wgrac by nie narobic wiekszej biedy...
  • Poziom 12  
    Softu poszukaj na stronie producenta. Zwykle jest tak,że instrukcje do softu masz podaną razem z softem więc nie powinno być problemu. Myśle,że tu nie ma co spartolić ;)
  • Poziom 10  
    Ten software pozwala zaprogramowac mojego playerka, ale ze wzgledow bezpiwczenstwa wolałbym najpierw zapisac aktualny soft w pliku - działa do d... ale dziala ;) Po przeprogramowaniu jak cos będzie nie tak to nie będzie do czego wrócić :(

I Pytanie czy programowałeś używając obrazów *.h?? z tego rara? Jakie były efekty? Czy jest obsluga katalogów?

Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Tak uzywalem *.h
    Obslugi katalogow niestety nie ma. doszedl mi polski (kulawy) jezyk i rozne funkcje repeat.
    niestety nie znalazlem mozliwosci zachowania aktualnego softu.
  • Poziom 1  
    a co jeżeli wyświetlacz nie wyświetla nic oprócz czasu cześci bateri? ale odtwarza wszytko tak jak trzeba?
  • Poziom 2  
    Yca napisał:
    Witam.
    Soft znajdziesz tu, powinien byc pomocny

Thank´s for this software
  • Poziom 10  
    Mam taką mp3 kolegi tylko że 512mb i mam ten sam problem. Gdzie znajdę soft bo ten tutaj (od 1G) nie chce wejść.
  • Poziom 16  
    witam ja mam taki problem że umnie ten programik niewidzi odtwarzacza a system go widzi odtwarzacz jest na
    procku a1568l
    firma to niejaki Vector digital pojemność 1 gb
    płyta sa6800-v2-a
  • Poziom 9  
    witam tez mam AVID nand flash w mp3 a na kości pisze A1568L Czy moglibyście podesłac jakiś firmware.Jest to mp3 bez podświetlania bez radia z dyktafonem. Bradzo prosze o pomoc.
  • Poziom 10  
    Mam podobny problem i parametry te same tylko że,od pewnego czasu zrobił mi sie niebieski cały ekran(mamialem od początku niebieski i czarne napisy) od mp3 1gb avid nieodtwarza muzyki ale moge przechowac dane jako pendrive.
    A to numery:
    hy27uuo88g5m
    a1568l
    sa68003-v2-b-060907

Prubowalem programować isp-a126 ale nacislem ENUM następnie PROGRAM i tam gdzie pisało programing device1 jest napisane
    nandSDIM FILE LOAD FALSE
    czyli ze sie niepowiodło czy ktoś mógłby podpowiedziec jakś inny program lub inny sposób???jak wgrac nowy firmware(czy soft niewiem,nieznam sie)i skąd go sciągnąc ???