Witam mam passata 1994 r. 1.8 benzyna .na pojedynczym wtrysku .Podobno padł mi potencjometr przepustnicy .Samochod zaczal chodzić byle jak tzn.po zapaleniu na wolnych obrotach jakos idzie a po dodaniu gazu niestety gaśnie .Czy ktos ma moze foto tego cuda zebym wiedzial co mam szukac