Posiadam wspomniana kamerke i nie moge zgrywac filmow w pelnej rozdzielczosci. Posiadam 2 komputery: 1 z so WinME, Athlon 1800, 512MBRAM, karta graf Nvidia Geforce2 MX 400, 2 komp z systemem WinXP i jeszcze lepszej konfiguracji, uzywalem 3 programow:Windows MovieMaker, VirtualDub oraz Ulead Video Studio. Lacze sie z kompami za pomoca karty firewire na PCI oraz poprzez USB. Zaden z komputerow ani programow nie daje mozliwosci zgrywania w pelnej rozdzielczosci, najwyzsza jaka moge uzyskac to 640x480, film 1 h zajmuje ok 600MB. Moi znajomi maja slabsze komputery i nagrywaja w rozdzielczosci 720x576. Co moze byc przyczyna. Pomocy!!!!