Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool płyta kuchenna AKM 605+piekarnik AKP 724

25 Paź 2003 10:53 9463 9
  • Poziom 21  
    Kobieta zalała ,podczas gotowania ,sterowanie.Nastąpiło uszkodzenie diod w module sterowania oraz spalenie się rezystora (zwęglony)R40?
    Oznaczenie modułu 00N20170001 WEBV 4619 615 02132.Jaka jest wartość tego rezystora ?Moze ktoś ma schemat ? :)
    pozdrawiam Sławek
  • Poziom 10  
    Czy masz już wartość tego rezystora ?
    Mam ten sam problem.
  • Poziom 21  
    Szczerze....nie pamiętam ,jestem wzrokowcem ,możliwe że coś dobraliśmy .Jeśli możesz to zrób zdjęcie tej płytki ,może to odświeży moją pamięć .

pozdrawiam Sławek
  • Poziom 2  
    Wprowadziłem się do mieszkania gdzie jest piekarnik AKP 724 z płytą, ale poprzednicy odłączyli zasilanie piekarnika i zegara na sterowniku. Możecie poradzić jak podłączyć brązowy kabelek do lewego przełącznika ?
  • Poziom 10  
    Jeżeli masz taki sam programator typ:
    00N20170001 WEBV 4619 615 02132
    to należy podłączyć w następujący sposób
    1.Przewód niebieski-na końcówkę - P1 line
    2.Brązowy podwójny przewód, jeden konektor do P2 neutral a drugi konektor (TEN SAM KABEL !) do P9 oven
    3. Przewód brązowy pojedyńczy (z jednym konektorem) do P10 oven
    Pozdrawiam
    ZBB
  • Poziom 2  
    Dzieki ZBB, sprawdzę po powrocie do domu.
    Pozdrowienia
    PiotreS
  • Poziom 2  
    Nie mogłem nigdzie znaleźć typu programatora, piekarnik i płyta mają oznaczenia jak w temacie. Sterownik piekarnika ma dwa rzędy styków oznaczone 1-10 i 1a-10a. W rzędzie 1-10 wszystkie poza 10 są zajęte, w rzędzie 1a-10a do 1a podłączony jest niebieski, który ma dalej jeszcze jeden wolny konektor (do zegara?), do 5a brązowy i do 10a ten sam brązowy, który ma jeszcze jeden wolny konektor (do zegara?). Luzem jest jeszcze brązowy w dwoma konektorami - oba nie podłączone i biało-niebieski + szary (chyba do wentylatora). Liczę na wyrozumiałość i dalszą pomoc.
    Pozdrowienia.
    PiotreS
  • Poziom 2  
    Czy możecie mi pomóc z tymi kabelkami, bo Whirlpool w odpowiedzi na prośbę o schemat odesłał mnie do serwisu ?
    Z góry dzięki za poradę
    PioteS
  • Poziom 1  
    Czy ktoś miał taki problem, że na wszystkich ustawieniach pokrętła jednej ze stref grzania płyty (pozycje 1-6), zachowuje się ona jak przy ustawieniu 6, czyli grzeje na maks. Diody pokazujące ustawienie pokrętła zapalają się prawidłowo.