Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel astra jaki alarm najlepszy ?? pomocy

22 Cze 2007 16:01 2930 6
  • Poziom 10  
    witam. co do alarmów jestem w obeznaniu 40% wiec prosiłbym o wyrozumiałość i w miare łopatologiczne tłumaczenie :)

a wiec mam opla astre w którym nie ma aktualnie nic ( wyjęte siłowniki i inne immobilajzery seryjne)

samochód jest czysty od wszelakich zabezpieczeń i chce teraz go uzbroic w jakis alarm który bedzie jednoczesnie spełniał moje wymagania i był w miare dobry (nie jakies firmy "krzak" made in allegro za 80zł"

-alarm z powiadamianiem lcd który bedzie miał w sobie lub mozliwosc podłaczenia:

zdalnego odpalania z pilota
    domykanie szyb
    karta (immobilajzer)

-czujniki holowania, ruchu, uderzeniowy i wybicia szyby.
    - oraz dobra syrena z własnym zasilaniem

-chce takze załozyc układ otwierania drzwi bez klamek (chyba klamster bo nie słyszałem o innych) - klamki juz mam skasowane wsamochodzie.

samochód jest bardzo atrakcyjny z wyglądu ia bardzo kusi amatorów cudzej własnosci wiec prosze o pomoc ale raczej stawiając na bezpieczeństwo a nie na bajery.
    dziekuje i czekam na pomoc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Na początek: nie piszemy z użyciem Caps Locka ani w temacie (co uczyniłeś - popraw to), ani w poście.
    Nie podajemy linków do aukcji - szybko stają się nieaktualne i odsyłają nas donikąd.
    Poza tym: poczytaj sobie forum. Jest cała masa wątków poświęconych różnorakim alarmom.
    Choćby tu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic776115.html
    masz podobną dyskusję. Marka auta akurat nie ma nic do rzeczy.
    Możesz też samodzielnie przeglądnąć strony producentów alarmów i sklepów internetowych: AMT, Proxima, Conda, Exus, inne
  • Poziom 10  
    po przegladaniu przez długi czas tego wszystkiego wymysliłem takie koncepcje:

Proxima zk-lcd
    syrena-bs-38 (36)
    czujniki uderzeniowy
    połozenia
    i SSM (domykanie szyb)
    + Klamster

lub SEO Dolphin
    i reszta jak wyzej

jesli moze mi ktos doradzic co lepsze w moim przypadku lub co jest ogolnie lepsze to bardzo bym prosił
  • Poziom 26  
    Hm....
    SSM (domykanie szyb)
    A nie było nigdzie MPW2 lub 4?
    A to w tej Astrze nie ma funkcji komfort?
  • Poziom 10  
    astra jest `93 wersja GL. oczywiscie mowa o astrze F.
    jest wybebeszona do ostatniej wiazki (pozatym tak nawet nie było szyb el. (sam je dokładam z bogatszej wersji.

MPW2 lub 4 - ?? ??
  • Poziom 26  
    halski99 napisał:

MPW2 lub 4 - ?? ??

MPW2 domykacz na dwie elektryczne szyby,
    MPW4 domykacz na cztery elektryczne szyby.
    Jeśli wstawiasz oryginalne z innej Astry, to raczej nie będzie Ci to potrzebne, o ile "dawca" posiadał funkcję komfort.
  • Poziom 10  
    a gdy nie ma tej funki "komfort" w danych zestwach ??
    przod jest z astry gsi wiec mysle ze powinno byc a tył tym bardzoej bo z wersji bertone