Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie laika o drukarki wielofunkcyjne Epsona

22 Cze 2007 22:28 1555 4
  • Poziom 16  
    Mam zamiar kupić coś z serii DX 4000 lub 4050, potrzebuję sprzęt uniwersalny i do wszystkiego.
    Mam pytanie, jeśli drukarka jest mało użytkowana to czy nie stanie się z nią nic złego z sensie zatkania głowicy drukującej ?
  • Poziom 27  
    nie pomoge Ci chyba, ale moge spokojnie polecic ta drukarke, moze ja rozwazysz:

http://www.komputronik.pl/pelny.php?id=38755

brother mfc-5460cn
    jest z faxem, 4 oddzielne pojemniki z tuszem, adf, lan, skanowanie z lanu tez :)
    idealna do biura :]
    pewnie niewiele pomoglem, :)
    pozdr
    p4
  • Poziom 30  
    Jeśli jest atramentowa to może się zapchać (atrament zaschnie w kanalikach) i wtedy trzeba wymieniać pojemniki. To się dosc czesto zdarza i takie SPRAWNE drukarki czesto lądują na allegro gdzie sa sprzedawane za 1zł bo źle drukuje a wystarczy pojemniki nowe wstawić.

Jeśli będzie zadko urzywana to polecam drukarke laserową.

Pozdrawiam!
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    "Miszczu" jeżeli są oryginalne pojemniki to nic nie wyschnie ani się nie zapcha przynajmniej nie w 1 miesiąc, wymiana jak to piszesz pojemnika pomoże jeżeli głowica drukująca jest zintegrowana z pojemnikiem jak np w HP, w epsonach akurat pojemnik montuje sie w głowicy przez co są one tańsze ale jak się coś zapcha albo wyschnie to trzeba czyścić głowice. nie trzeba codziennie drukować, jeżeli naprawde rzadko się drukuje to wystarczy raz na 3-4 tygodnie wydrukować ze 2 strony w kolorze.
  • Poziom 16  
    Witam, czy i jak można wyczyścić zatkaną głowicę w Epsonie cx3650, czy trzeba ją wymienić i ile to orientacyjnie może kosztować? Pozdrawiam .