Myślałem że to będzie normalnie podłacze minus do masy w radiu a od plusa podciągne kabelek ze środka radia i będzie grać ale niestety nie gra nawet nie mignie!akumulator jest dobry.radio na 100% nie wiem i nie moge sprawdzić.
chce sie tylko dowiedzieć czy dobrze podłączam...
chce sie tylko dowiedzieć czy dobrze podłączam...