Witam.
Szukałam trochę na tym forum informacji o kodowaniu nowego kluczyka ale nie wiele znalazłam, w związku z czym mam prośbę w jaki sposób koduje się nowy kluczyk w tym samochodzie?
Kupiliśmy z mężem na allegro interfejs z programem polski vag, pytalismy sprzedawcę jak z niego korzystać ale chyba nie jest zbytnio zorientowany czym handluje bo zaczął coś kręcić.
W związku z czym jesli można to bardzo proszę o w miarę dokładnie opisanie całej procedury.
Dodam tylko że mamy też interfejs TACHO USB który kupiliśmy zeby odczytać jakiś PIN i to nam się udało.
Teraz się zastanawiam czy nie byłoby taniej jak byśmy od razu z tym nie pojechali do jakiegoś warsztatu zasmiast kupować te kabelki
bardzo prosze o nie naśmiewanie się i jakąś konkretną pomoc.
Pozdrawiam,
Basia
Szukałam trochę na tym forum informacji o kodowaniu nowego kluczyka ale nie wiele znalazłam, w związku z czym mam prośbę w jaki sposób koduje się nowy kluczyk w tym samochodzie?
Kupiliśmy z mężem na allegro interfejs z programem polski vag, pytalismy sprzedawcę jak z niego korzystać ale chyba nie jest zbytnio zorientowany czym handluje bo zaczął coś kręcić.
W związku z czym jesli można to bardzo proszę o w miarę dokładnie opisanie całej procedury.
Dodam tylko że mamy też interfejs TACHO USB który kupiliśmy zeby odczytać jakiś PIN i to nam się udało.
Teraz się zastanawiam czy nie byłoby taniej jak byśmy od razu z tym nie pojechali do jakiegoś warsztatu zasmiast kupować te kabelki
bardzo prosze o nie naśmiewanie się i jakąś konkretną pomoc.
Pozdrawiam,
Basia