jesli tylko 30 W to można użyc tda2050 - i trafo 300VA
no i dekoder - dekoder bedize ciężko, dolby surround widziałem schematy, nawet gotowe kity, ale z digitl jest gorzej i wychodzi takie pytanie - bo 6 wyjśc posiadają odtwarzacze DVD za <500 złoty (te tanie z Reala), z innej strony dekoder jest w gotowych wzmakach... więc kupno wzmaka firmowego po to by tylko z niego dekoder użyć do własnych samorób jest kontrowersyjne - jako tako nie spotkąłem sie z ofertą dekodera dolby digital. A kupno odtwarzacza lichej jakości, jak się ma w domu jakiś lepszy za >1000zł jest jeszcze bardziej kontrowersyjne.
Pomogłem? Kup mi kawę.