juz za parę dni będe miał przy moim kompie dzwięk 5.1 i dlatego chcę zrobić sobie jakiś wzmacniacz do tego. proszę o pomoc. jeśli ktoś ma niech podeśle schamat. a jak ktos ma układy wzmacniaczy o mocy tak ok 10-15W (satelitki) to prosze tez o przesłanie. pozatym mam jeszcze jeden problem. jeśli na kazdym kanale umieszcze potencjometr to da sie gdzieś podłączyć jeszcze jeden zebym mugł nim sterowac wszystkie kanały naraz?? proszę o pomoć
Moderowany przez tomaszo:Proszę o: poprawną pisownię i niestosowanie wielkich liter w temacie! Następny tego typu temat zostanie wyrzucony do kosza.