Witam.
Problem nastepujacy, brak obrazu(tylko raster), dzwieku, brak realcji na pilota i klawiature lokalna, po wlaczeniu zasilania odbiormik od razu startuje nie da sie go wylaczyc z pilota.
Wszystkie napiecia zasilania prawidlowe i bez tetnien.
Podmienialem pamiec, odlaczalem szyne od modulu TXT - bez rezultatu.
Problem nastepujacy, brak obrazu(tylko raster), dzwieku, brak realcji na pilota i klawiature lokalna, po wlaczeniu zasilania odbiormik od razu startuje nie da sie go wylaczyc z pilota.
Wszystkie napiecia zasilania prawidlowe i bez tetnien.
Podmienialem pamiec, odlaczalem szyne od modulu TXT - bez rezultatu.